
Gribbid Zeem Grip Smokey Eyes Wit
- Griptype: Overgrip
Selecteer je maat om onze levertijd te zien
Gratis ophalen in onze winkel?
Plan nu jouw winkelafspraak!
Wil je de nieuwste collecties passen of graag persoonlijk advies op maat? Maak een afspraak en bezoek onze winkel!
DIT PRODUCT IS HELAAS UITVERKOCHT
De TK Gribbid Hockeygrip Smokey Eyes is een zeemgrip uit de fungrip collectie van Gribbid. Deze grip geeft je niet alleen de optimale grip. Dankzij de leuke print trek jij alle aandacht op het hockeyveld tijdens de training en wedstrijd.
Gribbid is een Nederlands merk die zich graag wil onderscheiden met innovatieve producten van uitsluitend topkwaliteit. Deze producten dragen bij aan speelcomfort maar zeker ook aan veel plezier tijdens je spel!
De zeemgrip wordt vaak geprezen om zijn goede grip. Tijdens een heerlijke zomerdag maar ook als het regent. Zelfs tijdens de grootste stortbuien zal de stick niet zomaar uit je handen glijden. Dit komt omdat de zeemgrip speciaal is ontworpen om droog te blijven.
Deze hockeygrip is een overgrip en niet zelfklevend. Wikkel hem vanaf boven strak naar beneden, knip de grip schuin af en bevestig het met een stukje tape. Zo blijft je grip goed stevig zitten en zorgt het voor een optimale grip.
SKU | hd_90.17549 |
---|---|
Artikelcode leverancier | TK Gribbid Hockeygrip Smokey |
Merk | Gribbid |
Griptype | Overgrip |